Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

polski |  english |  nederlands |  deutsch |  italiano    

PERMANENT PLACEMENT


    PERMANENT PLACEMENT Rekrutacja i selekcja pracowników do pracy stałej. Znalezienie odpowiednich pracowników może być dla Klienta procesem czasochłonnym i kosztownym. PERSPEKTIVA oferuje usługę rekrutacji i selekcji pracowników, przeprowadzaną przez zespół doświadczonych konsultantów.
                            PERMANENT PLACEMENT więcej >>

TEMPORARY WORK


    TEMPORARY WORK Praca tymczasowa doskonale sprawdza się w sytuacji niedoboru pracowników (np. z powodu absencji, w okresie nasilonej produkcji, podczas akcji promocyjnych) oraz nagłego zapotrzebowania na specjalistę do wykonania określonego zadania.
                            TEMPORARY WORK więcej >>
INTERNATIONAL RECRUITMENT

    INTERNATIONAL RECRUITMENT Rekrutacja do pracy za granicą. Zmieniające się warunki geopolityczne, a przede wszystkim poszerzenie Unii Europejskiej, pozwoliły nam zaoferować polskim pracownikom pracę poza granicami kraju. Współpracując z międzynarodowymi klientami nasi kandydaci zdobywają doświadczenie i kontakty, które owocują poprawą kwalifikacji...
                            INTERNATIONAL RECRUITMENT więcej >>
ASSESSMENT CENTRE

    ASSESSMENT CENTRE Ocena kompetencji pracowników. Assessment Centre to najbardziej skuteczna i obiektywna metoda oceny kompetencji osób rozważanych do zatrudnienia na określonym stanowisku. Metoda ta może być stosowana zarówno w procesie rekrutacji zewnętrznej, wewnętrznej, jak i mieszanej.
                            ASSESSMENT CENTRE więcej >>