Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

polski |  english |  nederlands |  deutsch |  italiano    

PERSPEKTIVA DORADZTWO PERSONALNE
DLA PRACODAWCÓW I FIRMMisją firmy PERSPEKTIVA jest dostarczanie Klientom kompleksowego wsparcia w zakresie kreowania polityki personalnej w firmie, a także niesienia pomocy w sprawnym funkcjonowaniu przedsiębiorstw w różnych obszarach. Skuteczne zarządzanie jest niezbędne dla realizacji strategicznych celów i rozwoju firmy. Efektywny, kompetentny i zmotywowany pracownik jest podstawą sukcesu - naszym celem jest zapewnienie go przez stały rozwój pracowników. PERSPEKTIVA posiada w ofercie usługi z zakresu HR:

International Recruitment - Rekrutacja do pracy za granicą
Temporary Work - Praca tymczasowa
Permanent Placement - Rekrutacja i selekcja pracowników do pracy stałej
Executive Search - Bezpośrednie poszukiwania kandydatów
Assessment Centre - Ocena kompetencji pracowników
Szkolenia HR Coaching

a także POMIARÓW ELEKTRYCZNYCH, TŁUMACZEŃ JĘZYKOWYCH oraz HOSTESS.

Posiadamy certyfikaty na prowadzenie działalności:

Pośrednictwo pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr 4923/1a

Pośrednictwo obywateli polskich do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych
    nr 4923/1b


Doradztwa personalnego nr 4923/2

Praca tymczasowa nr 4923/3

Instytucji szkoleniowej nr 2.30/00016/2009


DLA POSZUKUJĄCYCH PRACY I CHCĄCYCH ROZWIJAĆ SIĘDzięki naszym szerokim kontaktom i doświadczeniu proponujemy Państwu odpowiednie stanowiska pracy w kraju i za granicą. Poprowadzimy scieżkę kariery zgodnie z Państwa potrzebami i kwalifikacjami. Nasze programy rekrutacyjne pozwolą Państwu na zdobycie pracy o jakiej marzycie! Pozyskujemy pracowników dla firm krajowych i zagranicznych - wiarygodnych i prestiżowych, od lat działających na rynku. Oferujemy wyłacznie pewne i bezpieczne zatrudnienie, z wszystkimi należnymi w danym kraju uprawnieniami pracowniczymi. Profesjonalni konsultanci pomagają w dobraniu optymalnej oferty pod katem indywidualnego doświadczenia. Proponując Państwu pracę za granicą gwarantujemy kompleksową pomoc w organizacji wyjazdu do miejsca pracy i wypełnieniu wszelkich niezbędnych formalności. Dostarczamy wszystkich istotnych informacji na temat pracy i pobytu w kraju pracodawcy. Oferujemy specjalistyczne, branżowe szkolenia językowe.


PERSPEKTIVA - WARTOŚCI I ZASADYUCZCIWOŚĆ I SZACUNEK

• Utrzymujemy najwyższe standardy osobistej i zawodowej postawy etycznej.
• Traktujemy każdego z szacunkiem i uczciwie.

PARTNERSTWO I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

• Wierzymy, że warunkiem koniecznym do osiągnięcia założonych rezultatów jest partnerstwo, rozumiane jako wzajemne zaufanie i współdziałanie dwóch stron. Podejmując współpracę z firmą zyskują Państwo partnera, który zna Wasze potrzeby, wspiera i nadaje kierunek działaniom zmierzającym do osiagnięcia wyznaczonych celów. Czujemy się odpowiedzialni i upoważnieni do osiągania najlepszych wyników poprzez innowacyjność i pracę zespołową na każdym poziomie naszej organizacji.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

• Łączymy wieloletnią praktykę i wiedzę konsultantów firmy PERSPEKTIVA. Stale monitorujemy rynek i analizujemy jego potrzeby.
• Twierdzimy, że nie ma dwóch jednakowych firm. Nie ma jednego skutecznego rozwiązania dla wszystkich. Nasze podejście daje możliwość dopasowania stosowanych metod i narzędzi do określonych, indywidualnych potrzeb Państwa organizacji.